3.10. 2017 – Dejme dětem šanci

Více informací o této akci zde:

Velká gratulace zlaté Báře! A rovnou Vám můžeme prozradit, že Bára bude jedním z hostů naší talkshow Nebojte se zeptat 3. října! 🙂 Už teď se těšíme na její vyprávění!

Zveřejnil(a) Dejme dětem šanci dne 9. srpen 2017

Vstupenky budou k dostání od 20.8. 2017

Cena 280 Kč vč. Welcome drinku.

NEBOJTE SE ZEPTAT! – talk show se „zlatou“ patronkou DDŠ Bárou Špotákovou

Jste fanoušci oštěpařky Báry Špotákové? Líbí se Vám zpěv Moniky Absolonové a humor Aleše Hámy Vás vždy pobaví? Pak si jistě nenechte ujít 3.10. další talk show DEJME DĚTEM ŠANCI s názvem NEBOJTE SE ZEPTAT!
V úterý 3.10. v 19 hodin v Divadle Na Perštýně se uskuteční další charitativní talk show: NEBOJTE SE ZEPTAT! Moderátorské role se zhostí Pavel Anděl. Hosty budou: Bára Špotáková, Monika Absolonová a Aleš Háma.
Těšit se můžete nejen na osobní setkání, welcome drink, ale také na to, že budete moci komukoliv z účinkujících položit otázku z jejich soukromého či profesního života.
Spojte příjemné s užitečným a přijďte se s námi pobavit. Podpoříte tak činnost naší organizace, která pomáhá konkrétním dětem z dětských domovů.
Že podporovat děti z dětských domovů má smysl, se v rámci večera přesvědčíte, díky vystoupení talentovaného Jarka Lambora z DD Vizovice.

Podpoříte tak činnost organizace DDŠ – DEJME DĚTEM ŠANCI, která pomáhá konkrétním dětem z dětských domovů.

Divadlo Na Perštýně - Nebojte se zeptat