Program

Všechna představení

únor 2018

DATUMNÁZEVVSTUPENKY
01.02. – čt
09:00
Jana Eyrová
03.02. – so
14:30
Doktorská pohádka
04.02. – ne
16:00
Jana Eyrová
07.02. – st
19:30
Osamělost fotbalového brankáře – premiéra
08.02. – čt
09:00 + 10:30
O Koblížkovi
11.02. – ne
14:00
Tanec Na Perštýně
14.02. – st 19:30Magická hodina
15.02. – čt 09:00 + 10:30Lakomec
16.02. – pá 19:30Už zase miluju!
17.02 – so 19:30Okouzlení klasikou – hudební pořad
18.02 – ne 16:00Opereta žije
21.02. – st 19:30Caligula
22.02. – čt 9:00 + 10:30Čert a Káča x Trapas nepřežiju!
23.02. – pá 19:30Kdo jinej než já
24.02. – so 19:30Pocta šansonu
25.02. – ne 16:00Host Na Perštýně
26.02. – po 16:00Jo, není to jednoduché

březen 2018

DATUMNÁZEVVSTUPENKY
01.03. – čt 9:00 + 10:30O Koblížkovi
02.03. – pá
19:30
Už zase miluju!
07.03. – st
19:30
Táži se Tě, pane … – premiéra
08.03. – čt
09:00 + 10:30
Doktorská pohádka
09.03. – pá
19:30
Osamělost fotbalového brankáře – premiéra
11.03. – ne
14:00
Tanec Na Perštýně
14.03. – st 19:30Magická hodina
15.03. – čt 9:00 + 10:30Čert a Káča
18.03. – ne 16:00Opereta žije
21.03. – st 19:30Caligula
22.03. – čt 09:00 + 10:30Trapas nepřežiju aneb ten řízek nezvedej
23.03 – pá 19:30Lakomec
24.03. – so 19:30Okouzlení klasikou – hudební pořad
25.03. – ne 19:30Host Na Perštýně
28.03. – st 19:30Táži se Tě, pane …
29.03. – čt 09:00 + 10:30Lakomec
30.03 – pá 19:30Láska a párečky
31.03. – so 19:30Pocta šansonu

Neobsazená sobotní odpoledne budou obsazena hostujícími pohádkami. Případné alternace v našich představeních budou upřesněny do 20.ledna.

Změna programu vyhrazena.

Večerní představení

únor 2018

DATUMNÁZEVVSTUPENKY
07.02. – st 19:30Osamělost fotbalového brankáře – premiéra
14.02. – st 19:30Magická hodina
16.02. – pá 19:30Už zase miluju!
17.02 – so 19:30Okouzlení klasikou – hudební pořad
21.02. – st 19:30Caligula
23.02. – pá 19:30Kdo jinej než já
24.02. – pá 19:30Pocta šansonu

březen 2018

DATUMNÁZEVVSTUPENKY
02.03. – pá 19:30Už zase miluju!
07.03. – st 19:30Táži se Tě, pane … – premiéra
09.03. – pá 19:30Osamělost fotbalového brankáře – premiéra
14.03. – st 19:30Magická hodina
21.03. – st 19:30Caligula
23.03 – pá 19:30Lakomec
24.03. – so 19:30Okouzlení klasikou – hudební pořad
25.03. – ne 19:30Host Na Perštýně
28.03. – st 19:30Táži se Tě, pane …
30.03 – pá 19:30Láska a párečky
31.03. – so 19:30Pocta šansonu

Změna programu vyhrazena.

Představení pro rodiny

únor – březen 2018

DATUMNÁZEVVSTUPENKY

Změna programu vyhrazena.

Divadelní představení - Doktorská pohádka

Školní představení únor – březen 2018

DATUMNÁZEVVSTUPENKY
01.02. – čt 09:00Jana Eyrová
08.02. – čt 09:00 + 10:30O Koblížkovi
15.02. – čt 09:00 + 10:30Lakomec
22.02. – čt 9:00 + 10:30Čert a Káča x Trapas nepřežiju!
DATUMNÁZEVVSTUPENKY
01.03. – čt 9:00 + 10:30O Koblížkovi
08.03. – čt 09:00 + 10:30Doktorská pohádka
15.03. – čt 9:00 + 10:30Čert a Káča
22.03. – čt 09:00 + 10:30Trapas nepřežiju aneb ten řízek nezvedej
29.03. – čt 09:00 + 10:30Lakomec

Změna programu vyhrazena.

Divadelní představení Koblížek

Senior klub – únor-březen 2018

DATUMNÁZEVVSTUPENKY
11.02. – ne 14:00Tanec Na Perštýně
18.02 – ne 16:00Opereta žije
DATUMNÁZEVVSTUPENKY
11.03. – ne 14:00Tanec Na Perštýně
18.03. – ne 16:00Opereta žije
25.03. – ne 19:30Host Na Perštýně

Změna programu vyhrazena.

Divadlo Na Perštýně - Bláznivé nůžky

Kino kavárna

Změna programu vyhrazena.

Divadlo Na Perštýně - Takže se stalo, že ... Bohumil Hrabal